auto lemon haze, który sklep ?

auto lemon haze, który sklep ?

Czy w Polsce nasiona auto white widow można legalnie kupić? Jak to obecnie wygląda od strony prawnej? Słyszałem, iż miało się coś zmienić, ale nie wiem jak nadal wygląda sytuacja, bo nie śledzę tego na bieżąco.

Czarek

Posty: 4

 
Słyszałem o tym, że auto amnesia xxl cieszy się bardzo dużą popularnością, ale sam nie jestem w stanie nic w tym temacie powiedzieć i doradzić. Warto odwiedzić sklep internetowy, który ma taki asortyment u siebie.

aliDOS

Posty: 17

 
Nie za dużo wiem o konopiach. Tyle, co się gdzieś słyszało. Myślę, iż w Internecie też nie wszędzie są wiarygodne informacje, wobec tego trzeba uważać na to skąd się je bierze. Chcemy mieć przecież pewne źródło informacji.

johncena67

Posty: 14

 
Dla tych, którzy nie mają doświadczenia auto og kush to wspaniała roślina. Nie wymaga zbyt dużo, lecz daje plony. Jest to roślina automatycznie kwitnąca i to jej wielka zaleta. Przynajmniej ja w takich kategoriach to rozpatruje. Jest to roślina, jaka maksymalnie jest w stanie wykrzesać od siedemnastu do dziewiętnastu procent THC.

labuh

Posty: 10

 
Polecam auto zkittlez ze sklepu internetowego https://panpestka.pl/product/auto-zkittlez/. Mogę potwierdzić, że jest to bardzo klejąca roślina i nie dziwię się, że nazwali ją właśnie glue. W sklepie internetowym wszystko jest bardzo dobrze opisane. Nawet, jeśli ktoś nie chce nic kupować to może zwiększyć swoją wiedzę.

Gucio

Posty: 2

 
Dowiedziałem się, że jedna z firm w Polsce sprzedaje auto lemon haze i to jest ich autorska odmiana. Nie znajdziemy takiej u nikogo innego. Można znaleźć informacje na temat tej rośliny w internecie. Nie zajmie to Wam sporo czasu, a pozyskacie znaczące dane.

protlum34

Posty: 21

 
Dowiedziałem się, że jedna z firm w Polsce sprzedaje auto lemon haze i to jest ich autorska odmiana. Nie znajdziemy takiej u nikogo innego. Można znaleźć informacje na temat tej rośliny w internecie. Nie zajmie to Wam wiele czasu, a zdobędziecie ważne dane.

mokwas

Posty: 21

 
Z tego, co wiem to sprzedawanie nasion jest legalne. Można to zrobić w specjalnie przygotowanych sklepach internetowych, który jest coraz więcej. Warto sobie to sprawdzać na bieżąco i wtedy wiemy, co jest w sprzedaży i jakie rośliny mają właściwości.

bezi2

Posty: 12