pluginy na stronę internetową, gdzie warto ?

pluginy na stronę internetową, gdzie warto ?

Cześć, chciałabym się dowiedzieć, z której strony czerpiecie wiedzę, jeżeli chodzi o pluginy na stronę internetową? Jestem na etapie planowania własnej witryny, tylko nie wiem, które wtyczki są przydatne.

alus

Posty: 1

 
Właśnie konieczna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę odszukać, może ktoś z was coś mi poleci.

grzelu11

Posty: 5

 
Na wielu stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja zazwyczaj szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

Nikotymmm

Posty: 6

 
Jak potrzebna Ci jest wtyczka do walidacji formularzy to wejdź na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/jquery/wtyczka-do-walidacji-formularzy-html5-i-bootstrap-jquery-jbvalidator. Masz wszystko opisane z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać. W tym serwisie możesz znaleźć naprawdę dużą dawkę wiedzy. Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

ym-9090

Posty: 3

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Dresik

Posty: 4

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, jakie wtyczki są najbardziej polecane. Ja najczęściej szukam serwisów, na jakich ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, jakie pożądane byłoby wykorzystać w swojej witrynie.

opert34

Posty: 3