wymiana baterii iphone

wymiana baterii iphone

Nie wiem, czy to bateria w iPhone, czy coś innego, ale mam problemy z zasilaniem można powiedzieć. Kto w Szczecinie szybko ocenia takie rzeczy?

Hoteowo24h

Posty: 2

 
Wymianę baterii w iPhone najszybciej w Szczecinie ogarniesz przez https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/ i całkiem się opłaca. Kondycja wraca w 100%. Nie ma żadnych skutków ubocznych. Dbają o to, żeby wymienić, a nawet przejrzeć telefon i żebyś dostał sprawny sprzęt. Weryfikują, aż do skutku, co się dzieje. Nawet, jeżeli to nie bateria i tak się opłaca wymienić raz na kilka lat.

labuh

Posty: 9

 
Dobry serwis. Tam większość problemów od ręki rozwiązują, więc nie trzeba zostawiać smartfona w kolejce. Duża ulga, jak za pierwszym razem się do nich zgłosiłem.

TomekK

Posty: 3

 
Użyteczność przeciętnej baterii w iPhone to może dwa lata. I to z dużą rezerwą. Wymieniam teraz raz na rok i wydaje mi się, że to jest optymalnie.

Mord

Posty: 9

 
Jak się za bardzo telefon nagrzewa, szczególnie z tyłu to znaczy, że prawdopodobnie bateria spuchła. Nie ma z tym żartów. Zdarzały się przecież nawet wybuchy baterii. Fakt, że nie jakieś tragiczne, ale i tak byłoby dziwnie znaleźć się w takiej sytuacji ;)

czubek67

Posty: 7

 
Podstawowe objawy, że coś z baterią się dzieje to puchnięcie, nagrzewanie się telefonu, czasami wyłączenie podczas rozmowy, czy zwykłym użytkowaniu, zacinanie się systemu. Przeciętna bateria po roku, dwóch latach już się i tak do niczego nie nadaje. To tak na marginesie.

Marioleczka

Posty: 17

 
Nie należy baterii narażać na zbyt wysokie i niskie temperatury, a niestety i tak każdy użytkownik smartfona to robi. Wystarczy wyjść z domu na zewnątrz, żeby już coś się zaczęło dziać. Taka prawda, więc i tak cykliczną wymianę wypadałoby rozpatrzyć.

fuey

Posty: 17

 
W ogóle do rozkręcenia iPhone potrzebujesz specyficznych narzędzi. Lepiej już w serwis zainwestować, a nie się bawić w technika. Usługa i tak nie jest jakoś przesadnie droga.

adam_r

Posty: 3

 
Każda bateria ma ograniczone cykle ładowania, więc 2 lata to pewnie maksymalnie przy aktualnym zużyciu u przeciętnego człowieka.

dzannne

Posty: 3