dobry przewodnik w Wiedniu

dobry przewodnik w Wiedniu

Macie w Wiedniu jakiegoś sprawdzonego przewodnika, który będzie w stanie podpowiedzieć co zobaczyć w Wiedniu, oprowadzi nas po najważniejszych miejsca i będzie w stanie również podpowiedzieć, gdzie nocować, gdzie ewentualnie warto będzie zjeść.

krzycho.p9

Posty: 2

 
W Wiedniu (oczywiście o ile nie znasz miasta) to lepiej zwiedzać z przewodnikiem, bo przegapisz wiele ciekawych atrakcji. W Wiedniu możesz zadzwonić do Pani przewodnik Elwiry Rudeckiej, która jest na miejscu i organizuje trasy zwiedzania dopasowane do turystów i ich czasowych możliwości. Podaję jej adres strony: https://przewodnik-wieden.pl/

Mix-Reklam

Posty: 3

 
Z takim przewodnikiem masz wygodę, bo sam nie musisz się martwić o to co zwiedzać i to na pewno duży plus. Poza tym można liczyć na to, że jakieś ciekawostki będzie się można także dowiedzieć o danym mieście.

HalskiPL

Posty: 21

 
Z przewodnikiem na pewno masz ten plus, że będzie w stanie podpowiedzieć jak zaplanować zwiedzanie i co warto będzie zobaczyć w trakcie jego trwania.

Nikotymmm

Posty: 2

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o Wiedeń to tych miejsc godnych uwagi jest sporo, więc trzeba odpowiednio planować zwiedzanie. Właściwie niezależnie czy będziesz krótko czy długo to trzeba mieć jakiś pomysł więc z przewodnikiem, może być łatwiej.

Joe

Posty: 4

 
Myślę, że warto będzie szukać kogoś kto Cię przez takie zwiedzanie Wiednia poprowadzi i podpowie co warto zobaczyć, szczególnie że samodzielnie trudno też taki wyjazd zaplanować.

Intro_69

Posty: 4

 
Zobacz sobie przewodników, którzy ogarniają małe grupy, nie każdy takie prywatne wycieczki oprowadza, niektórzy działają w Wiedniu i okolicach, ale mogą się skupiać tylko na małych grupach.

labuh

Posty: 2

 
Jak znajdziesz dobrego przewodnika to będzie w stanie takie zwiedzanie zaplanować i podpowie co warto zobaczyć więc z takiej opcji ewentualnie będzie warto skorzystać.

Różyczka

Posty: 18

 
Na pewno dobrym wyborem będzie szukanie kogoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o Wiedeń jest tam przewodnikiem od lat i zwiedzanie pod jego okiem pozwoli na kompleksowe poznanie miasta w miarę możliwości czasowych.

Miki

Posty: 5