instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Czy należałoby zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

Madzia

Posty: 1

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, niemniej jednak na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, niemniej jednak jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Obecnie nie można się czuć bezpiecznie, zatem należałoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Yuri20

Posty: 5

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Agusiaa_45

Posty: 41

 
Jest wiele kursów samoobrony, lecz osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niezwykle dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

HalskiPol

Posty: 18

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się dużo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bowiem wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

MisiekKce

Posty: 5

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

labuh

Posty: 9

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

lalunia333

Posty: 7

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

hertinho

Posty: 13

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Nowe2014

Posty: 36

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

nighthaze

Posty: 4